10 LET ČT art
September 1, 2023
8:15 pm
Prague
Czech Republic

Colorful People among famous Czech artists as a part of the Czech National Television live stream celebrating the 10 years anniversary of their music channel ČTart.

Sleduj koncert tu: https://www.ceskatelevize.cz/porady/14893603603-10-let-s-ct-art/

Televizní stanice ČT art slaví 31. srpna 2023 své desáté výročí. Po celou tuto dobu divákům zprostředkovává množství kulturních a uměleckých projektů, pro které v současné době není na žádném jiném českém televizním kanále prostor. ČT art umožnila vzniknout obrovskému množství původních projektů a zároveň divákům představila to nejlepší, co se ve světě kultury dělo. Své místo tak našla hudba všech žánrů, divadelní a taneční tvorba, výtvarné umění a umělecky výjimečné dokumentární a hrané filmy anebo také TV pořady, TV cykly a magazíny, které mají název stanice “ART” vrytý do své DNA.

Živě z pražského Hudebního klubu Doupě se k oslavám připojí přední hudebníci napříč různými žánry, vše se odehraje na čtyřech paralelních scénách. Celý večer pak propojí krátké a bezprostřední rozhovory moderátorů Marka Ebena a Ondřeje Havelky s účinkujícími muzikanty.

Garanci hudební dramaturgie večera převezme Jan Vedral, a to nejen proto, že patří mezi nejrespektovanější hudební publicisty a odborníky současnosti, ale navíc má velké zkušenosti s televizní dramaturgií, neboť se podílí na značném množství TV hudebních projektů a je také velmi respektovaný mezi hudebníky.

Účinkují: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Rozálie Havelková, David Koller, Lenka Dusilová, Kamil Střihavka, PSH, 7krát3, Adam Plachetka, Dagmar Pecková, Michal Pavlíček, The Atavists, Cello Republic, Colorful People, Emil Viklický a další.